tel.: 789 199 236

O kancelarii

     Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Borzym świadczy kompleksowe  usługi  prawne na rzecz podmiotów indywidualnych i biznesowych. Klienci Kancelarii reprezentowani są na etapie przedsądowych mediacji oraz w toku postępowania przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, urzędami oraz organami administracji.

Klienci Kancelarii w sposób rzetelny są informowani o możliwych rozwiązaniach przedstawionego problemu, każda sprawa jest traktowana indywidualnie.

W celu zapewnienia świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie dbam o dobry i stały kontakt z klientem. Informuję o potencjalnym ryzyku prawnym związanym z prowadzeniem danej sprawy. Kancelaria zapewnia transparentność współpracy, terminowość w wykonaniu powierzonych zadań oraz unikanie zbędnych kosztów.

W pracy adwokata kieruję się zasadami etyki zawodowej, uczciwością, rzetelnością i lojalnością. Jako adwokat jestem zobowiązana do zachowania tajemnicy zawodowej, zapewniam pełną poufność i dyskrecję.

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wyższe studia prawnicze ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Z uwagi na zainteresowanie polityką zagraniczną ukończyłam również studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Przystąpiłam do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, którą odbyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie. Moim Patronem była Mecenas Mirosława Pietkiewicz, specjalistka z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i  opiekuńczego, osoba niezwykle zasłużona dla Adwokatury, od której miałam szansę nauczyć się wykonywania zawodu. Po zdanym egzaminie adwokackim zostałam wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie.

W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczę usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych. Prowadzę sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Moja praktyka adwokacka obejmuje także prowadzenie spraw karnych oraz gospodarczych, sporządzanie opinii prawnych, umów gospodarczych oraz udzielanie porad prawnych.

Z uwagi na moje zainteresowania chętnie prowadzę sprawy z zakresu prawa konsumenta.

Zakres usług:

  • prawo rodzinne i opiekuńcze;
  • prawo spadkowe;
  • prawo rzeczowe i zobowiązań;
  • prawo nieruchomości, lokalowe i spółdzielcze;
  • prawo bankowe;
  • prawo konsumenta;
  • prawo karne;
  • prawo gospodarcze;
  • prawo cudzoziemców;
  • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.

 

REPREZENTOWANIE KLIENTA

Kancelaria zobowiązuje się do rzetelnego i starannego działania w celu zabezpieczenia interesów klientów.

GODZINY PRACY

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16.

STAŁA INFORMACJA

Kancelaria zobowiązuje się do przesyłania raportów na temat stanu wszystkich zleconych, a niezakończonych, spraw w systemie miesięcznym.

SZYBKI
KONTAKT

ul. Okopowa 14/6

10-075 Olsztyn

Tel. 789 199 236

info@adwokatborzym.pl

NIP 5110283987

REGON 384531240

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
Relizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.